Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Zubní implantáty jsou méně bolestivým řešením

Nemáte zcela dokonalý chrup? Raději si zakrýváte při úsměvu ústa? Brání Vám strach navštívit znovu zubaře, protože každá jeho návštěva byla bolestivým zážitkem? Zubní implantáty jsou řešením i v případě, kdy nemohla být nasazena fixní náhrada z důvodu většího množství chybějících zubů v oblouku. Zubní implantáty dokonale kopírují Váš zdravý a přirozený úsměv. Pomocí nich získáte zpět své sebevědomí. Vyzkoušejte šetrnější a méně bolestivou metodu náhrady zubů - zubní implantáty!

Zubní implantáty vypadají zcela jako zdravé zuby

Zubní implantáty fungují na principu kovového (většinou titanového) štěpu, který se zavede do čelistní kosti a poté se opatří korunkou. Velkou výhodou metody zubní implantáty je, že na rozdíl od doplňování chybějících zubů můstkem není nutné bolestivě obrušovat okolní zuby. Celá procedura se proto stává mnohem příjemnější. Výsledek Vás navíc zaručeně potěší, protože zubní implantáty vypadají zcela jako přirozené zuby. Vaše okolí vůbec nic nepozná.

Jaké využití zubní implantáty nabízejí?

  • jsou vhodné pro nahrazení několika zubů i jejich většího množství (například celé čelisti)
  • při nahrazení většího množství zubů se nasadí zubní implantáty a poté se použije fixní můstek nebo snímatelná protéza
  • celá procedura je šetrná k Vašemu chrupu a zákrok pro Vás bude daleko méně traumatický
  • před zahájením léčby Vás pečlivě vyšetříme a vše (včetně rekonvalescence) s Vámi důkladně naplánujeme
  • Zubní implantáty Vám umožní žít jako dřív a získáte díky nim ztracené sebevědomí!

Odborná péče za rozumné ceny

Zubní implantáty vyžadují pro své zavedení zdravou zubní kost a celkově dobrý stav chrupu, proto Vás před zákrokem vyšetříme rentgenem a zanalyzujeme stav zubů i dásní. Podobnou pozornost věnujeme také následné rekonvalescenci. Zubní implantáty vyžadují pravidelné kontroly a důkladnou ústní hygienu. Oslovte odborníky na protetiku, jejichž profesionalita je garantována jedním z předních českých stomatologů! Užijte si citlivou a detailní práci stomatologů za více než přijatelné ceny.

Zeptejte se nás na zubní implantáty

Máte obavy, že budou zubní implantáty bolestivé? Nemáte představu, jak jsou zubní implantáty finančně náročné? Kromě cenově přijatelných nabídek a kvalitních zákroků Vám nabízíme také klientské poradenství, díky kterému se můžete předem informovat. Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, ať už se jedná o zubní implantáty nebo jiné stomatologické zákroky. Kontaktujte nás.

Podívejte se také do naší poradny...

back.gifzpět na hlavní stranu

Potřebujete více informací?

Zanechte nám kontakt, ozveme se Vám a vše vysvětlíme

Vaše jméno
Váš e-mail
Vaše otázka
Kód z obrázku: Security Image

J & B medic © 2009 - 2017
ÚvodO násSlužbyPoradnaGalerieKontaktyMapa webu