Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Rovnátka se stala módním hitem!

Rovnátka – všichni mají představu, o co se jedná, někteří je poznali i na vlastní kůži. Zatímco dříve byla rovnátka téměř ostudou, v současnosti existuje široká škála alternativ zubních rovnátek, jako například průhledné ortodontické aparáty či ozdobné zámky, díky kterým se dočasná léčba stává opravdovým módním hitem. Krásný úsměv a dokonalý chrup hraje prokazatelně roli při získávání sympatií ve společnosti, a je tedy důležitým faktorem určujícím naše vlastní sebevědomí. Rozhodněte se s námi pro rovnátka a okouzlete okolí svým bezchybným chrupem!
 

Vaše rovnátka nikdo neuvidí

Ortodoncie je obor zabývající se úpravou nerovností v zubních obloucích a vad skusu, ke kterým se využívají tzv. ortodontické aparáty neboli rovnátka. V případě, že se jedná o léčbu dospělých osob, používají se nejčastěji fixní rovnátka, která jsou vyrobena zpravidla z kovu nebo keramiky. Keramické ortodontické aparáty (tedy rovnátka) se vyrábí v barvě zubů, proto jsou rovnátka na první pohled snadno přehlédnutelná. Srovnejte si úsměv – o keramických rovnátkách nebudete vědět Vy ani Vaše okolí!
 
Nepřehlédněte následující podrobnosti o rovnátkách:
  • ortodoncie nabízí jedinečný postup léčby nerovností chrupu nebo vad skusu
  • pro dospělé se používají většinou fixní ortodontické aparáty (rovnátka), pro děti obvykle snímatelné
  • snímatelná rovnátka jsou doporučována právě dětem pro lepší přizpůsobení rostoucího chrupu
  • fixní rovnátka se dnes používají pro většinu ortodontických vad, klient si může vybrat z keramických i kovových aparátů
  • rovnátka pro dospělé se vytváří na míru konkrétním ústům
  • ortodoncie se provádí až po důkladném rentgenovém vyšetření a odebrání otisků zubů, kdy pro Vás odborný lékař sestaví léčebný plán a domluví se s Vámi na dalším postupu
  • ortodoncie Vám umožní se s radostí usmát, vychutnat si báječné jídlo a odstranit vady při mluvení!
 

Rovnátka Vás bolet nebudou

Dříve, než přistoupíme k vlastní léčbě, vyšetříme rentgenem Váš chrup a pečlivě zanalyzujeme celkové zdraví ústní dutiny. Postup ortodoncie s Vámi pečlivě probereme a naplánujeme nejen samotnou proceduru, ale i pravidelné kontroly a způsob péče o rovnátka. Věřte, že rovnátka nemusí být ničím nepříjemným, pokud se o Vaše pohodlí starají kvalifikovaní odborníci v příjemném prostředí. Navštivte nás v J&B medic a přesvědčte se sami, že zubní ordinace může být příjemné místo, kde o Vás citlivě pečují specialisté.
 

Zeptejte se nás na rovnátka

Chcete vědět, jak rovnátka přesně fungují? Potřebujete se dozvědět více o délce léčby nebo orientační ceně? Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, ať už se jedná o rovnátka nebo jiné stomatologické zákroky. Těšíme se na Vaše dotazy a budeme rádi, pokud se rozhodnete nás navštívit osobně. Kontaktujte nás.
 

Podívejte se také do naší poradny...

back.gifzpět na hlavní stranu

Potřebujete více informací?

Zanechte nám kontakt, ozveme se Vám a vše vysvětlíme

Vaše jméno
Váš e-mail
Vaše otázka
Kód z obrázku: Security Image

J & B medic © 2009 - 2017
ÚvodO násSlužbyPoradnaGalerieKontaktyMapa webu