Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Ortodoncie Vám vrátí úsměv

Trápí Vás pohled do zrcadla na esteticky nevábné křivé zuby? Máte mezi jednotlivými zuby mezery nebo Vás rozčiluje jejich nepřirozené postavení? Ortodoncie se specializuje na péči o chrup, která pomůže všechny tyto negativní vady na kráse odstranit. Mluvte bez obtíží, jezte s radostí a nestyďte se na ostatní od srdce usmát díky léčbě, která Vám pomůže zajistit dokonalý chrup. Konzultujte s námi detaily ortodoncie, ať už se bude jednat o aplikaci fixních keramických či kovových rovnátek nebo rovnátek snímatelných. Naši specialisté Vám budou věnovat důkladnou a odbornou péči, kterou si zasloužíte!

Ortodoncie účinně léčí estetické vady

Ortodoncie, tedy léčba nerovností v zubních obloucích a vad skusu, používá pro napravení těchto estetických a funkčních nedostatků ortodontické aparáty neboli rovnátka, kterých existuje několik typů. Pro dospělé se v rámci ortodoncie používají většinou fixní rovnátka, která se vyrábí zpravidla z kovu nebo keramiky. Velkou výhodou keramických ortodontických aparátu je, že díky své barvě splynou s barvou zubů, a tak Vaše okolí na první pohled nemusí vůbec nic poznat.
 
Jaké další podrobnosti byste ohledně ortodoncie měli vědět?
  • ortodoncie nabízí jedinečný postup léčby nerovností chrupu nebo vad skusu
  • pro dospělé se používají většinou fixní ortodontické aparáty (rovnátka) a pro děti obvykle snímatelné
  • snímatelná rovnátka jsou doporučována právě dětem pro lepší přizpůsobení rostoucího chrupu
  • fixní rovnátka se dnes používají pro většinu ortodontických vad, klient si může vybrat z keramických i kovových aparátů
  • rovnátka pro dospělé se vytváří na míru konkrétním ústům
  • ortodoncie se provádí až po důkladném rentgenovém vyšetření a odebrání otisků zubů, kdy pro Vás odborný lékař sestaví léčebný plán a domluví se s Vámi na dalším postupu
  • ortodoncie Vám umožní usmát se s radostí, vychutnat si báječné jídlo a zbavit se vad při mluvení!
 

Pečlivý plán léčby od předních odborníků

Ortodoncie může být stejně jako jiné stomatologické zákroky stresovým zážitkem, pokud zubař nepostupuje citlivě a nedbá na požadavky klienta. Zubní ordinace J&B medic poskytuje svým pacientům kvalitní a důkladnou péči garantovanou předními specialisty v oboru. Naši lékaři se Vám budou v případě ortodoncie i jiných zákroků pečlivě věnovat. Rentgenové snímky, analýza celkového stavu chrupu, pomoc s hygienou a prevencí, to vše je naprostou samozřejmostí před zahájením léčby i v době následné rekonvalescence. Zvolte zubařskou péči v klidném a kvalifikovaném prostředí, kde Vás nikdo nebude zanedbávat.
 

Zeptejte se, co je to ortodoncie!

Kromě bezchybné péče Vám zajistíme také odborný zákaznický servis. Zajímá Vás, zda je ortodoncie nákladná? Máte z ortodoncie obavy? Obraťte se na nás zcela nezávazně s jakýmkoliv dotazem a zbavte se s námi strachu z bolestivých zubařských procedur! Kontaktujte nás.

Podívejte se také do naší poradny...

back.gifzpět na hlavní stranu

 

 

Potřebujete více informací?

Zanechte nám kontakt, ozveme se Vám a vše vysvětlíme

Vaše jméno
Váš e-mail
Vaše otázka
Kód z obrázku: Security Image

J & B medic © 2009 - 2017
ÚvodO násSlužbyPoradnaGalerieKontaktyMapa webu